ABOUT US

İşinde Uzman Acente

Yaşanabilecek olumsuz olaylar yüzünden hayatın renklerini kaçırmamak için en doğru tercih sigorta yaptırmak olmalıdır. Biz Acente olarak tüm bu sıkıntılı durumlara karşılık sizi ve sevdiklerinizi korumak için pek faydalı hizmetler sunuyoruz. Temsil ettiğimiz güçlü sigorta şirketlerinin de katkısı ile risk taşıdığınız alanlarda size doğru poliçeler ile güvence sunuyoruz.. Teklif Al

Bizi takip et:
Biz ne yaptık?

Misyonumuz & Değerlerimiz

Bağlı bulunduğumuz sigorta şirketinin kuralları doğrultusunda sunmuş olduğumuz hizmetler ile en iyi sigorta acentası olarak uzun yıllardan beri yolumuzda başarılı bir şekilde ilerliyoruz. Araç sigortası, kasko, konut sigortası, sağlık sigortası, kurumsal sigortalar, ferdi kaza sigortası gibi daha pek çok ürünler ile müşterilerimize hizmetler sunuyoruz. Sigorta şirketi ile çalışmanın avantajlarını yaşamak için mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz. İnsanların yaşamlarını korumak ve korurken de güvence altına almak bizim işimizdir.

Hizmetlerimiz

“Her zaman sigorta ile ilgili konularda erişebilir bir sigorta acentası arıyorsanız eğer biz 7/24 yanınızdayız. En uygun ürünü seçerek, profesyonel ekibimiz sayesinde poliçenizi hazırlıyoruz.”

Erkan Gülhan

Kurucu & CEO

Partnerlerimiz
başarılar ve istatistikler

25 yıllık faaliyetimiz

0 Müşteri Türkiye'de

0 proje bitirilmiş

0 uzman sigortacı

Destek

Nasıl yardımcı olabiliriz

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Hotline

+0850 305 1484

Adres

Turgut Özal Mahallesi
Akkent Twins Trade A Blok No:5 , 06370 , Yenimahalle/Ankara

İletişim

Hoşgeldiniz! Canlı Detek!